الکترونیک

نمایندگی زیمنس در اصفهان

نمایندگی زیمنس در اصفهان

نمایندگی زیمنس در اصفهان

شرکت فرازیمنس جز معتبرترن نمایندگی ها در ایران است. این شرکت تمامی قطعات خود را با کیفیت بسیار مناسب تحویل مشتری می دهد. شرکت فرازیمنس جز تولید کنندگان مطرح در این زمینه است .
شرکت فرا زیمنس که داری نمایندگی معتبر در اصفهان است یکی از تامین کنندگان و وارد کنندگان محصولات برند زیمنس می باشد.

آیکون09121909057

شرکت زیمنس

شرکت زیمنس (Siemens) یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های فعال در زمینه تولید و ارائه محصولات و خدمات در حوزه‌های الکترونیک، ارتباطات، اتوماسیون، انرژی، بهداشت و درمان، صنعت و ساختمان‌های هوشمند است. این شرکت در سال ۱۸۴۷ توسط ورنر فون سیمنز و یوهان جورج هایدنهاین تأسیس شد و مقر اصلی آن در شهر مونیخ آلمان قرار دارد.
زیمنس در بیش از ۲۰۰ کشور حضور دارد و بیش از ۳۷۰ هزار نفر را در سراسر جهان استخدام کرده است.

این شرکت به عنوان بهترین نمایندگی زیمنس یکی از پیشگامان در حوزه‌های فناوری، نوآوری و پایداری، محصولات و خدمات متنوعی را در بازارهای مختلف ارائه می‌دهد.

برخی از محصولات این شرکت شامل تجهیزات پزشکی، تجهیزات انرژی، تجهیزات حمل و نقل، تجهیزات صنعتی، تجهیزات رادیویی و ارتباطی، تجهیزات اتوماسیون صنعتی و خدمات مشاوره‌ای است.

New Project 1 1

بررسی خدمات نمایندگی زیمنس در اصفهان

شرکت فرازیمنس در اصفهان به عنوان نمایندگی زیمنس در ایران مفتخر است که با داشتن مجموعه ایی کاربلد و محصولات اورجینال خدمات ویژه ای را به شما مشتریان عزیز عرضه کند.این شرکت نمایندگی های متعددی در ایران دارد. از جمله این نمایندگی ها و خدمات شامل:

1- نمایندگی زیمنس در تهران

2- نمایندگی زیمنس در لاله زار 

3- فشار ضعیف زیمنس

4- فشار متوسط زینس

انواع محصولات شرکت فرازیمنس

شرکت فرازیمنس جز یکی ازشرکت‌های معتبر و بزرگ تولیدکننده تجهیزات الکترونیکی و اتوماسیون صنعتی در ایران است و محصولات متنوعی در زمینه‌های مختلف تولید می‌کند. برخی از محصولات این شرکت عبارتند از:
1. فشار ضعیف زیمنس
2. اتوماسیون صنعتی زیمنس
3. فشار متوسط زیمنس
4. لوازم جانبی زیمنس

1- فشار ضعیف زیمنس

فشار ضعیف (Low Voltage) در زیمنس به معنای فشار پایینی است که برای انتقال برق در سیستم‌های الکتریکی و صنعتی به کار می‌رود. فشار ضعیف معمولاً در محدوده ۲۴۰ ولت و کمتر اندازه‌گیری می‌شود.
شرکت فرازیمنس به عنوان یکی از پیشروان در صنعت الکترونیک و اتوماسیون، محصولات و خدمات متنوعی را در حوزه فشار ضعیف ارائه می‌دهد.

این محصولات شامل کنترل کننده‌ها، مدارهای الکترونیکی، سیستم‌های توزیع برق، سیستم‌های نورپردازی، سیستم‌های اعلام و اطفاء حریق و غیره است.
با استفاده از محصولات فشار ضعیف، کاربران می‌توانند فرآیندهای صنعتی خود را کنترل کرده و بهینه‌سازی کنند.

همچنین، این محصولات با ارائه قابلیت‌هایی مانند کاهش هزینه‌ها، افزایش بهره‌وری، کنترل خودکار، امنیت بالا، سازگاری با سیستم‌های مختلف و غیره، به کاربران این امکان را می‌دهند تا به راحتی به نیازهای خود در حوزه فشار ضعیف پاسخ دهند.

1- فشار ضعیف زیمنس

2- اتوماسیون صنعتی زیمنس

اتوماسیون صنعتی فرازیمنس شامل ارائه راهکارهایی برای بهبود و افزایش بهره‌وری در صنایع مختلف بویژه صنایع بزرگ، مانند صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، خودروسازی و غیره، است.

این راهکارها برای کنترل و مدیریت فرآیندهای صنعتی، استفاده از تجهیزات الکترونیکی و کامپیوتری، کنترل خودکار و بهینه‌سازی فرآیندهای صنعتی، کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری، ارتقاء کیفیت و امنیت فرآیندهای صنعتی و بهبود محیط زیست طراحی شده‌اند.
اتوماسیون صنعتی شامل مجموعه‌ای از تجهیزات و نرم‌افزارهایی است که برای کنترل و مدیریت فرآیندهای صنعتی، از جمله کنترل کننده‌ها، سیستم‌های ابزاردقیق، سیستم‌های SCADA و DCS، سیستم‌های حفاظتی، نرم‌افزارهای مدیریت داده‌های صنعتی و غیره، به کار می‌رود.

این تجهیزات و نرم‌افزارها برای کنترل و مدیریت انواع فرآیندهای صنعتی از جمله تولید، توزیع، انتقال و مصرف برق، تولید و پخش گاز، پالایش نفت، تولید فولاد و غیره به کار می‌روند.

3- فشار متوسط زیمنس

فشار متوسط زیمنس به معنای فشار بین ۱ کیلو ولت (KV) تا ۳۵ کیلو ولت است. این فشار برای انتقال برق در سیستم‌های الکتریکی و صنعتی به کار می‌رود.
محصولات شامل تجهیزات انتقال برق، سیستم‌های توزیع برق، محصولات سیستم‌های قدرت، سیستم‌های هوشمند شبکه، سیستم‌های کنترل و اتوماسیون و غیره است.
با استفاده از محصولات فشار متوسط زیمنس، کاربران می‌توانند برق را از نقطه تولید به نقاط مختلفی انتقال داده و در سیستم‌های توزیع برق مختلف، برق را توزیع کنند.

4- لوازم جانبی زیمنس

شرکت زیمنس به عنوان یکی از پیشروان در صنعت الکترونیک و اتوماسیون، محصولات و خدمات متنوعی را در زمینه‌های مختلف ارائه می‌دهد. در زمینه لوازم جانبی نیز، شرکت زیمنس محصولات و خدمات متنوعی را ارائه می‌کند. این لوازم جانبی شامل موارد زیر می‌شود:
• کابل پروفی نت زیمنس
• کانکتور پروفی باس زیمنس

4- لوازم جانبی زیمنس

1- کابل پروفی نت زیمنس

کابل پروفی نت (Profibus cable) یک نوع کابل ارتباطی است که برای انتقال داده‌های دیجیتالی در شبکه‌های اتوماسیون صنعتی استفاده می‌شود. این کابل معمولاً برای اتصال ابزارها و تجهیزات مختلفی مانند سنسورها، فیدرها، مبدل‌ها، درایوها و کنترل کننده‌های صنعتی به یکدیگر به کار می‌رود.

کابل پروفی‌باس به عنوان یکی از ابزارهای مهم در اتوماسیون صنعتی در سطح جهانی شناخته شده است و شرکت زیمنس نیز در زمینه تولید و عرضه این نوع کابل‌ها فعالیت دارد.
کابل پروفی‌باس فرازیمنس شامل دو نوع کابل است: کابل پروفی‌باس DP و کابل پروفی‌باس PA. کابل پروفی‌باس DP برای ارتباط با تجهیزات دیجیتالی و کنترل کننده‌های صنعتی با سرعت بالا به کار می‌رود، در حالی که کابل پروفی‌باس PA برای ارتباط با تجهیزات آنالوگی و تجهیزات ابزاردقیق با کیفیت سیگنال بالا استفاده می‌شود.

هر دو نوع کابل پروفی‌باس زیمنس دارای لایه‌های مختلفی از جمله لایه فیزیکی، لایه دسترسی به رسانه و لایه بالادستی هستند که برای ارتباط بین تجهیزات و کنترل کننده‌ها استفاده می‌شوند.

به طور کلی، کابل پروفی‌باس زیمنس برای انتقال داده‌های دیجیتالی و آنالوگی در شبکه‌های اتوماسیون صنعتی به کار می‌رود و دارای کیفیت سیگنال بالا و سرعت انتقال بالایی است.

2- کانکتور پروفی باس زیمنس

کانکتور پروفی‌باس فرازیمنس یک نوع کانکتور الکتریکی است که برای اتصال کابل پروفی‌باس به تجهیزات صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کانکتور به صورت استاندارد تولید شده و با تمامی تجهیزات پشتیبانی می‌کند که از پروتکل ارتباطی پروفی‌باس استفاده می‌کنند.
کانکتور پروفی‌باس زیمنس شامل دو قسمت است که یکی برای اتصال به کابل پروفی‌باس و دیگری برای اتصال به تجهیزات صنعتی می‌باشد. این کانکتور دارای انواع مختلفی از جمله کانکتورهای فلزی و پلاستیکی با انواع مختلفی از پین ها و سوکت هاست که برای اتصال به تجهیزات مختلف استفاده می‌شوند. همچنین، برخی از کانکتورهای پروفی‌باس زیمنس دارای قابلیت‌های خاصی مانند مقاومت به نویز و لرزش و ویژگی‌های ضد آب و گرد و غبار هستند که برای استفاده در شرایط صنعتی سخت مناسب هستند.

به طور کلی، کانکتور پروفی‌باس زیمنس برای اتصال کابل پروفی‌باس به تجهیزات صنعتی به کار می‌رود و برای استفاده در شرایط صنعتی سخت طراحی شده است.

ویژگی نمایندگی زیمنس در اصفهان

تمامی پرسنل و نیروهای شرکت فرازیمنس تجربه و مهارت لازم در این زمینه را دارند. به کار بردن این شرکت از پرسنل حرفه ای، باعث شده که تمامی مشتریان عزیز رضایت کاملی از این مجموعه داشته باشند.

این مرکز امکان دسترسی به تکنسین های خود را برای شما فراهم کرده و آن ها مشاوره های لازم در تمامی زمینه ها را به شما می دهند.
این مجموعه دارای نمایندگی های متعددی در ایران است از جمله نمایندگی زیمنس در تهران و لاله زار شما به آسانی می توانید برای بهره بردن از خدمات این شرکت با شماره های موجود در صفحه تماس بگیرید.

قیمت محصولات فرازیمنس

قیمت قطعات بستگی به نوع قطعه، مدل و برند آن دارد. همچنین، قطعات مختلفی برای محصولات مختلف این شرکت وجود دارند و قیمت آن‌ها نیز متفاوت است.
لازم به ذکر است که شرکت فرازیمنس به عنوان تمامی محصولات خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به بازار عرضه می کند. برای اطلاع دقیق در خصوص قیمت قطعات ، می توانید با نمایندگی زیمنس در اصفهان تماس بگیرید.

نمایندگی زیمنس

کلام آخر

نمایندگی فرازیمنس در اصفهان دارای یکی از مهمترین ویژگی های منحصر به فردی است که به خود اختصاص داده است. از مهمترین این ویژگی ها می توان به بسته بندی زیبا، تضمین بهترین قیمت، ضمانت اصل بودن قطعات و ارسال به تمام نقاط کشور اشاره کرد.
برای خرید و دریافت واطاعات بیشتر می توانید با نمایندگی ما در اصفهان در تماس باشید.

شماره تماس:

09121909057021-3311707702133115828