آیا بهترین نمایندگی زیمنس در تهران را می شناسید؟

آیا بهترین نمایندگی زیمنس در تهران را می شناسید؟

آیا بهترین نمایندگی زیمنس در تهران را می شناسید؟

شرکت فرا زیمنس که دارای نمایندگی زیمنس در تهران ، نمایندگی زیمنس در لاله زار به عنوان وارد کننده محصولات زیمنس در حال فعالیت است.
این شرکت از بخش های مختلف تشکیل شده است. با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی همواره تلاش نموده تا جدیدترین و بهترین سیستم های اتوماسیون صنعتی زیمنس را در ایران وارد کرده ودر پروژه های صنعتی بزرگ متعدد استفاده نماید.

آیکون09121909057

سرگذشت و معرفی برند زیمنس

شرکت زیمنس (Siemens) یکی از بزرگترین شرکت‌های فناوری و مهندسی در جهان است که در سال ۱۸۴۷ توسط ورنر فون سیمنز (Werner von Siemens) و برادرش کارل فریدریش سیمنز (Carl Friedrich Siemens) در آلمان تأسیس شد.

شرکت زیمنس در زمینه‌های مختلفی از جمله تولیدات الکترونیکی، تلفن همراه، خطوط انتقال برق، تجهیزات پزشکی، سیستم‌های اتوماسیون صنعتی و… فعالیت می‌کند.
شرکت زیمنس به دلیل تولید محصولات با کیفیت و توانایی‌های فنی بالا، جز بهترین نمایندگی های زیمنس در سطح جهانی شناخته شده است.

این شرکت در بسیاری از زمینه‌های فناوری، از جمله تولیدات الکترونیکی، نرم‌افزار، ارتباطات، انرژی و بهداشت و درمان فعالیت دارد.

اولین حضور زیمنس در ایراناولین حضور زیمنس در ایران

اولین حضور شرکت زیمنس در ایران به دوران پهلوی برمی‌گردد. در سال ۱۳۲۹شرکت زیمنس به عنوان یک شرکت مهندسی و فناوری برق در ایران فعالیت خود را آغاز کرد.

در آن زمان، شرکت زیمنس به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه تولید تجهیزات الکتریکی در جهان شناخته شده بود.
اولین پروژه بزرگ شرکت زیمنس در ایران، ساخت نیروگاه برق زنجان بود که توسط این شرکت تحت قراردادی با دولت ایران به بهره‌برداری رسید. پس از آن، شرکت زیمنس در سال‌های بعدی نیز در پروژه‌های بزرگی مانند تولید خطوط انتقال برق، ساخت نیروگاه‌های برق، تجهیزات صنعتی و… در ایران فعالیت داشت.
از آن زمان تا کنون، شرکت زیمنس نمایندگی های متعددی در ایران دارد که خدمات گسترده ایی را انجام می دهد.

شرکت فرازیمنس از جمله این نمایندگی ها است که سابقه طولانی در این حوزه دارد. خود این شرکت هم نمایندگی هایی دارد از جمله نمایندگی زیمنس در اصفهان که در صنعت الکترونیک پیشرو است.

بهترین نمایندگی‌های زیمنس در تهران کجاست؟

شرکت زیمنس در ایران جز برندهایی می‌باشد نمایندگی های متعددی در سراسر کشور دارد. شرکت ها و فروشگاه‌های بسیاری نمایندگی این برند را دارد از جمله شرکت فرازیمنس. تمامی محصولات این مجموعه اصل است و از کیفیت
بالایی برخوردار است و دارای ضمانت نامه نمایندگی زیمنس است. شما می توانید با خیال راحت از این مجموعه تمامی قطعات و محصولات خود را تهیه کنید.

بهترین نمایندگی‌های زیمنس در تهران کجاست؟زیمنس و ورود به دنیای الکترونیک و تحولی عظیم

 شرکت زیمنس در دهه‌های گذشته به دنیای الکترونیک و تحولی عظیم وارد شده است. این شرکت در زمینه تولید تجهیزات الکترونیکی و نیز نرم‌افزارهای مختلف فعالیت دارد و در زمینه ارتباطات، اینترنت اشیاء، اتوماسیون صنعتی و هوشمندسازی، به عنوان یکی از پیشگامان صنعت الکترونیک در جهان شناخته می‌شود.
به عنوان مثال، شرکت زیمنس در زمینه اتوماسیون صنعتی و هوشمندسازی، راه‌حل‌هایی را ارائه می‌دهد که به شرکت‌ها کمک می‌کند تا فرآیندهای تولید خود را بهبود بخشند و همچنین به صورت هوشمندانه مدیریت کنند. این راه‌حل‌ها شامل سیستم‌های اتوماسیون صنعتی، سیستم‌های مدیریت تولید، سیستم‌های هوشمند انرژی، سیستم‌های مانیتورینگ و کنترل و… هستند.شرکت فرازیمنس کلیه این خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد.

مشتریان شرکت زیمنس

شرکت زیمنس در زمینه‌های مختلف فعالیت دارد و مشتریان زیادی در سطح جهان دارد. به عنوان یکی از شرکت‌های پیشگام در صنعت الکترونیک، شرکت زیمنس با شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ در سطح جهان همکاری می‌کند.

برخی از مشتریان شرکت زیمنس عبارتند از:
1- شرکت‌های نفت و گاز
2- شرکت‌های برق و انرژی
3- شرکت‌های صنعتی
4- شرکت‌های حمل و نقل
5- شرکت‌های پزشکی

محصولات بهترین نمایندگی زیمنس در تهرانمحصولات بهترین نمایندگی زیمنس در تهران

شرکت فرازیمنس سال هاست که در زمینه عرضه و فروش انواع محصولات زیمنس جز بهترین ها در سطح کشور مطرح می باشد.

تمامی قطعات عرضه شده در شرکت ما اصل و مربوط به شرکت زیمنس می باشد. از جمله خدمات ما فروش انواع قطعات اتوماسیون صنعتی زیمنس، فشار ضعیف زیمنس، فشار متوسط زیمنس و لوازم جانبی زیمنس است.
جهت مشاوره با کارشناسان مجرب نمایندگی فرازیمنس و ثبت سفارش با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

شماره تماس: 

09121909057021-3311707702133115828

farasm